Únor 2007

( - : Cha , Jedu na horky

11. února 2007 v 21:17 Mluví k vám moje já
Ahoooooooooooj lidové !!! No jaksi už nemám mocinko času , pože sem se rozhod , že za dvě hoďky pojedu s rodičovejma a sourozencovejma na hory , takže kraťounce !! No jako jedu do Rakúska , chacha , já vim že mi určitě všichni strašně závidíte ,ale nebrečte , to bude dobrý ... No a jako píšu to sem proto , že sem až do příštího víkendu nebudou příbývat vůbec ale vůbec žádný články .... No to vás taky určitě strašně mrzí , ale vy to vydržíte ....Vám věřim ... I když vlastně vono vás to asi moc nemrzí , co , když tu vlastně asi taky nejste a taky to jako já někde krosíte po travičce na horách , pože nikde neni sníh .... No neva ...
Chácha , no tady máte fotečku , abyste viděli , jak to na těch hůrkách krosim já ! : - )
img00010.jpg

Nicole Kidman

11. února 2007 v 14:50 Ti nej herci
Nicole se narodila na Hawai jako Nicole Mary Kidman, ale vyrůstala v Longueville, předměstí Sydney v Australii, kam se přestěhovala když jí byly 4 roky. Její otec Anthony, biochemik a psycholog na Hawaii studoval. Její matka Janelle je oddaná feministka, snažila se jí a její setru Antonii připravit na skutečný život. Nicole se učila tanec, drama a mimiku. Když jí bylo deset let, tak se silně zajímala o balet. Oficiálně začala účinkovat v divadle ve Philip Street Theater. Kidman debutovala v australském filmu Vánoce v divočině (1983).

Již ve svých 14 letech se začala objevovat v seriálech Winners a Five-Mile Creek. Téměř přes noc se stala celonárodní hvězdou díky seriálu Vietnam, který jí přinesl cenu pro nejlepší herečku roku od australské veřejnosti i Australského filmového institutu. Kromě ohlasů veřejnosti a odborné kritiky se jí také podařilo přilákat zájem australských filmařů, který vedl k rolím ve filmech jako Smaragdové město (ten jí vynesl nominaci na cenu pro nejlepší herečku ve vedlejší roli od Australského filmového institutu) nebo Flirtování (za herecký výkon v tomto filmu získala ocenění Variety Award a australská veřejnost ji zvolila herečkou roku) a seriálu Bangkok Hilton.

Na cenu herecký objev roku od Sydney Theater Critics byla nominována za roli v divadelní hře Steel Magnolias. První mezinárodní úspěch jí přinesl v roce 1989 psychologický thriller Úplné bezvětří režiséra Philipa Noyce. Po této roli se stala velmi žádanou herečkou a v průběhu následujících let spolupracovala s režiséry jako Robert Benton (Billy Bathgate), Ron Howard (Navždy a daleko), Harold Becker (V moci posedlosti), Bruce Joel Rubin (Můj život), Joel Schumacher (Batman navždy), Jane Campion (Portrét dámy), Mimi Leder (Peacemaker), Griffin Dunne (Magická posedlost) nebo Stanley Kubrick (Eyes Wide Shut). Za výkon ve filmu Guse Van Santa \"Zemřít pro\" získala Zlatý glóbus, cenu pro nejlepší herečku od Bostonských a Londýnských filmových kritiků a ocenění na Filmovém festivalu v Seattlu. V tomto filmu si zahrála pohlednou blondýnku z amerického maloměsta Suzanne Stoneovou, která se rozhodla, že se stane televizní reportérkou.

Kromě toho byla nominována na cenu BAFTA. Na podzim roku 1998 debutovala v londýnském divadle hrou The Blue Room, za kterou získala cenu London's Evening Standard Award a byla nominována na cenu Laurence Olivier Award. Zahrála si i v politickém thrilleru Tlumočnice, režiséra Sydneyho Pollacka. V roce 2006 natočila drama Fur, v němž se zhostíla role slavné fotografky Diane Arbus.

Nicole Kidman získala v roce 2003 Oscara, Zlatý glóbus a cenu BAFTA za herecký výkon v roli spisovatelky Virginie Woolf ve filmu Stephena Daldryho Hodiny. Byla také nominována na cenu SAG a spolu s Meryl Streep a Julianne Moore získala Stříbrného medvěda na Filmovém festivalu v Berlíně. Na Zlaté glóby byla nominována také za další dva filmy: drama Anthonyho Minghelly Návrat do Cold Mountain (za nějž byla nominována i na cenu organizace Broadcast Film Critics), a film Zrození (Birth), který jí přinesl i nominaci na Cenu londýnských filmových kritiků pro herečku roku. Zahrála si ve dvou komerčně nejúspěšnějších filmech roku 2001, Ti druzí (nominace na Zlatý glóbus a cenu BAFTA) a Moulin Rouge (Zlatý glóbus, Cena londýnských filmových kritiků, nominace na Oscara). V roce 2005 si zahrála naivní a dobrosrdečnou čarodějku Isabel ve filmu režisérky a scénáristky Nory Ephron, Moje krásná čarodějka. Námětem pro natočení tohoto filmu byl oblíbený romantický komediální seriál Bewitched. Nicole se dále se objevila v thrilleru Larse Von Triera Dogville a romantickém dramatu Roberta Bentona Lidská skvrna.

Nicole Kidman se v roce 1990 provdala za hollywoodskou super hvězdu Toma Cruise, se který seněkolikrát snažila otěhotnět, ale nakonec si adoptovali dvě děti. S Tomem se rozvedli v roce 2001 zrovna v době natáčení filmu Moulin Rouge. Nicole Kidman se 25.6.2006 vdala za country zpěváka Keitha Urbana. Svatba se konala v australském Sydney.

Hříšný tanec

10. února 2007 v 17:59 Nejlepší filmy
Hříšný tanec

Dirty Dancing

Hříšný tanec - Dirty Dancing
Typ filmu : Romantický
Rok výroby : 1987
Hrají : Jennifer Grey , Patrick Swayze , Parnes Cartwright , Jeff Jur , Kenny Ortega , Christopher Northup , Adger W. Cowans , Bundy Chanock , Emile Ardolino , Jerry Orbach , Max Cantor , Charles 'Honi' Coles , Neal Jones , 'Cousin Brucie' Morrow , Alvin Myerovich , Garry Goodrow , Antone Pagan , Thomas Cannold , M.R. Fletcher , Jesus Fuentes , Andrew Charles Koch , D.A. Pauley , Jonathan Barnes , Dwyght Bryan , John Gotz , Dwayne Malphus
Popis : Píše se rok 1963. Beatles v USA ještě nejsou známí a diskotékám kralují latinsko-americké tance. Do letoviska horského hotelu přijíždí na prázdninový pobyt 17-tiletá Frances (Jennifer Grey), všemi přezdívaná Baby, se sestrou Lisou a s rodiči. V hotelu se vyučují klasické tance, či tance z Latinské Ameriky, ale personál vyznává nejraději úplně jiný druh tance - tzv. dirty dancing (hříšný tanec). Baby sa seznámí s tanečním instruktorem Johnnym Patrick Swayze a prožije nejen svou první lásku, ale i proměnu z "ošklivého káčátka" na sebevědomou mladou ženu.

Final destination

10. února 2007 v 17:35 Super horrory
Nezvratný osud

Final Destination

Nezvratný osud - Final Destination
Motto : Smrt a osud se nedají oklamat tak lehce, jak by se někomu mohlo zdát...
Typ filmu : Drama Horor Thriller
Rok výroby : 2006
Hrají : Ali Larter
Popis : Smrt je někde nablízku a Alex Browning má to štěstí (nebo smůlu?), že ví kdy a kde se zubatá objeví. Alexovo zvláštní nadání se poprvé projeví těsně po nástupu na palubu letadla, kterým má, společně se svými spolužáky ze střední školy, letět na školní výlet do Paříže. A právě když už sedí v kabině a se zapnutým bezpečnostním pásem čeká na odlet, promítne se mu před očima hrozivá vize, ve které prožije start letadla následovaný explozí, již nikdo z pasažérů nepřežije. Alex propadne panice a vyzývá všechny, aby okamžitě vystoupili, čímž způsobí mezi pasažéry takový rozruch, že jej společně s dalšími šesti spolucestujícími posádka vykáže z letadla.

Kromě Alexe se tak ocitnou zpátky na letišti jeho kamarádi Tod a Billy, spolužačka Clear, která instinktivně vycítila, že Alexovy obavy jsou oprávněné, Carter, který se s Alexem v letadle popral a byl za to vyveden i se svou přítelkyní Terry, a jejich učitelka, slečna Lewtonová, která se dobrovolně rozhodla, že se svými studenty počká na další let. Atmosféru vzájemného obviňování za ztrátu půldne v Paříži přeruší výbuch letadla, ke kterému skutečně krátce po startu dojde.

Nikdo nechápe, jak mohl Alex katastrofu předvídat, a nakonec, místo aby mu byli vděční, se ho spíš bojí a hledí na něj s nevraživostí. I agenti FBI, kteří ho vyšetřují, si jeho vysvětlení vyslechnou s nedůvěrou a spíše si Alexe zařadí mezi podezřelé. Zvláště když po několika týdnech začínají umírat další z těch, co díky Alexovi přežili. Alex postupně nabývá přesvědčení, že díky jeho předtuše se jim všem sice podařilo smrt obelstít, ale ne nadlouho. Proto se spojí se zbývajícími kamarády, aby společnými silami čelili osudu a vyzráli nad smrtí.

Super zajíčci ...

10. února 2007 v 17:28 Avatary mixy
... nebo teda co to vlastně je : - )

Jak se dělají modelky ?

10. února 2007 v 17:27 Goody videa
No asi takhle ... : - ) Takže se na to jako teď hned podívejte TADY !

Avatary s Emily II.

10. února 2007 v 17:27 Emily the Strange
Další maličká várečka avatarků !

Hustý animace

10. února 2007 v 17:26 Zbylo aneb nezařazeno
Taková iluze-iluzka-haluzka : - )
Zajímavá iluze
Až tě chytim , tak tě snim : - )
Gorilák
Trošku vadná muška : - )
Muší akrobat
Ty woe , čikita nebo banán ? : - )
Naštvaný banán
Houbička a beruška : - )
Oh , jak krásné to musí být být jedným z těchto jazýčků : - )
Samočistící toaletní papír
Bafykybaf ! : - )
Úchyl
Tak tohle je fakt docela smůlenka ! : - )
No a to nejlepší nakonec ! Tohle je fakt super ! To asi tvořej meky za dvě pětky ! : - )
Jak u McDonalda dělaj hamburgery.

The glass house

10. února 2007 v 17:14 Super horrory

Skleněný dům

The Glass House

Skleněný dům - The Glass House
Motto : I tam, kde je všechno ze skla, se může skrývat tajemství.
Typ filmu : thriller
Rok výroby : 2001
Režie : Daniel Sackheim
Hrají : Leelee Sobieski , Bruce Dern , Peter Iovino , Jasper Randall , Neal H. Moritz , Harris Mann , Kelly Aldrich , Paulie DiCocco , Bill McAdams Jr. , Pete Anthony , Bruce Dern , Chris Noth , Vyto Ruginis , Michael Paul Chan , Erick Avari , Richard Anthony Crenna , Kirk Kinder , Kempton Kilbarger
Popis : Ruby Bakerová žije životem bezstarostného dospívajícího děvčete. Jednoho večera vyrazí s kamarádkami tajně na divoký večírek. Když se vrátí, čeká doma policie, která jí oznámí, že rodiče zahynuli při autonehodě. V den pohřbu se Ruby dozvídá, že rodiče před smrtí určili jako opatrovníky pro ni a jejího mladšího bratra Rhetta své přátele Glassovi. Děti se přestěhují do extravagantního skleněného sídla Glassových v Malibu. Atmosféra je napjatá, Ruby si jen obtížně zvyká na nové prostředí, malý naivní Rhett je naopak oslněn drahými dárky, kterými ho Glassovi zahrnují. Brzy se ale začne ukazovat, že Erin a Terry Glassovi nejsou tak zcela milujícími adoptivními rodiči, jak by se mohlo na první pohled zdát. Luxusní sídlo je jakousi zlatou klecí, Erin a Terry se často hádají. Ruby se prostřednictvím právníka podaří zjistit, že po smrti rodičů získala díky pojistce jmění v hodnotě několika milionů dolarů. Erin má problémy s drogami (i když dětem tvrdí, že trpí cukrovkou a v injekcích si píchá inzulin) a Terryho trápí dluhy. Teď jsou jejími poručníky. Byla smrt rodičů skutečně jen nešťastná autonehoda?

Moulin Rouge

10. února 2007 v 17:06 Nejlepší filmy

Moulin Rouge

Moulin Rouge

Moulin Rouge - Moulin Rouge
Joooo Joooo , Moulin Rouge ( mimochodem se to jako čte "Můlin Růž" : - ) a Bílý oleandr jsou pro mě dva úplně nejlepší filmy , fakt že jo ... Určitě si to tady o nich přečtěte a pak si to třeba pučte v půjčovně a podívejte se na to ! Nebudete litovati ... A pak mi sem jako napište , jak se vám to líbilo ! Jsou to fakt super filmíky ! Tak tady to info ....
Motto : Žádné zákony. Žádná omezení. Jediné pravidlo. Nikdy se nezamiluj.
Typ filmu : muzikál
Rok výroby : 2001
Režie : Baz Luhrmann
Hrají : Nicole Kidman, Ewan McGregor, John Leguizamo, Jim Broadbent, Richard Roxburgh, Kylie Minogue
Popis : Paříž, 1900 Byl jeden hoch, zvláštní, okouzlený hoch, smutný pohled měl, byl však velmi moudrý, jednoho dne, jednoho zázračného dne potkali jsme se na cestě záhadné a při tom, jak jsme si o mnohém povídali, o bláznech a králích, tak mi pověděl: To nejkrásnější, co můžeš poznat, je lásku dát a v lásce být milován. Moulin Rouge. Noční kabaret. Tančírna a bordel. Jeho majitelem byl Harold Zidler. Království nočních rozkoší, kde bohatí i chudí chodili za mladým a krásným podsvětím. Nejkrásnější ze všech tam byla žena, kterou jsem miloval. Satine. Byla kurtizána. Prodávala mužům svou lásku. Říkali jí jiskřivý diamant. Byla hvězdou. Žena, kterou jsem miloval, je... ...mrtvá. Je tomu rok, co jsem přijel do Paříže. Psal se rok 1899, bylo to milostivé léto lásky. Nevěděl jsem nic o Moulin Rouge, Haroldu Zidlerovi ani Satine. Svět žil bohémou a já přijel z Londýna,abych byl její součástí. Na vršku poblíž Paříže stála vesnice Montmartre. -Nebyla to, jak mi řekl otec... -...hříšná vesnice! ...ale bohémský svět, hudebníci, malíři, spisovatelé. Říkalo se jim děti revoluce. Ano, měl jsem žít bez halíře a měl jsem psát o pravdě, kráse, svobodě a o tom,v co jsem věřil nejvíc ze všeho. O lásce.

Fascinující, pikantní a tragikomicky příběh Moulin Rouge je oslavou pravdy, krásy, svobody, ale především lásky a excentrický režisér Baz Luhrmann ten příběh vypráví písní. Je situován do pařížského nočního podniku kolem roku 1900 a vychází z orfeovského mýtu mladého básníka - pěvce, který sestoupil do podsvětí, aby našel ideální lásku. "Je to mýtus o idealismu a dospělosti a o poznání, že v životě se stane spoustu věcí nad naše možnosti. Smrt milovaných blízkých, vztahy, které dlouho netrvají," vysvětluje režisér Luhrmann. "Podle orfeovského mýtu vás to buď zničí, nebo se vydáte do podsvětí, budete mu čelit a vrátíte se zoceleni zkušeností." Takovým hrdinou je Christian(Ewan McGregor - např.Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba, Trainspotting) , jehož milostný příběh s kurtizánou Satine(Nicole Kidmanová - např. Eyes Wide Shut) končí tragicky.Nechte se unášet snem o lásce a ideálech s filmovými hvězdami, které hrají, zpívají(opravdu Kidmanová i McGregor osobně) a tančí jako o život.

Bílý oleandr

10. února 2007 v 16:59 Nejlepší filmy

Bílý oleandr

White Oleander

Bílý oleandr - White Oleander
Motto : Jak vypadá životopis lidské duše?
Typ filmu : dramatický příběh
Rok výroby : 2002
Režie : Peter Kosminsky
Hrají : Billy Connolly , Patrick Fugit , Cole Hauser , Alison Lohman , Robin Wright Penn , Michelle Pfeiffer , Noah Wyle , Chris Bustard , Kim Henkel , Ralph Bertelle , Chad Darnell , Hunt Lowry , Bill Bernstein , E.K. Gaylord II , Elliot Davis , Solomon Burke Jr. , Scott Allan Campbell , Sam Catlin , Marc Donato , Vernon Haas , Sean Happy , James Lashly , James W. Lee , Daniel Mandehr , Dallas McKinney
Popis : "Kdybyste se náhodou chtěli zeptat, proč začínám od konce a vracím se na začátek, důvod je prostý. Svoje dětství jsem pochopila, až když jsem dospěla. Bylo jako nedokončená skládačka." Tak Astrid začíná svoje vypravování. Jako dvanáctiletá žije v Kalifornii se svou matkou, krásnou umělkyní Ingrid. Ta své krásy využívá k tomu, aby manipulovala s muži. Jednoho dne ale poruší zásady a bezhlavě se zamiluje do Barryho, který ji podvádí na každém kroku a nakonec opustí. Vášnivá a zlomená Ingrid se mu pomstí a zavraždí ho jedem z bílého oleandru. Je odsouzena za vraždu prvního stupně na 35 let ve věznici s maximální ochranou. Dcera Astrid je pak přesunována z jedné opatrovnické rodiny do druhé. Poznává, jak je to těžké mít rád a být milován. Uvědomí si, jak to vlastně s její mámou bylo, a napíše jí. Už dospělá dívka pak může podpořit nešťastnou matku a dát jí sílu k přežití.

"Nadešel čas oleandrů", poznamenala matka. " Když se milenci touto dobou navzájem zabijí, svede se to na vítr." To je vysvětlení autorky literární předlohy Janet Fitchové, za jakých okolností došlo k vraždě ze žárlivosti, kolem které se odvíjí příběh umělkyně Ingrid (Michelle Pfeiffer) a její odhodlané dcery Astrid. Ta se po matčině uvěznění za vraždu milence s odvahou odhodláním a humorem učí žít v pěstounských rodinách a pochopit svou osobnost. Podmanivý příběh o vztazích mezi matkou a dcerou, o sexualitě a síle umění převedl na filmové plátno s vynikajícími herci režisér Peter Kosminsky.

Piráti z Karibiku

10. února 2007 v 16:46 Nejlepší filmy

Piráti z Karibiku - Prokletí Černé Perly

Pirates of Carribean

Piráti z Karibiku - Prokletí Černé Perly - Pirates of Carribean
Motto : Pod pirátskou vlajkou vzhůru za dobrodružstvím.
Typ filmu : dobrodružný
Rok výroby : 2003
Režie : Gore Verbinski
Hrají : Johnny Depp , Keira Knightley , Kevin McNally
Popis : Třpytivé vody Karibiku jsou pro darebáckého, ale šarmantního kapitána Jacka Sparrowa (Johnny Depp) nevyčerpatelným zdrojem tajemných a vzrušujících dobrodružství. Jeho idylický život se však razantně změní ve chvíli, kdy se lstivý kapitán Barbossa (Geoffrey Rush) zmocní jeho lodi Černá perla a napadne město Port Royal, odkud unese guvernérovu (Jonathan Pryce) okouzlující dceru Elizabeth Swann (Keira Knightley). Její kamarád z dětství Will Turner (Orlando Bloom) se spolu s Jackem vydává na palubě nejrychlejší lodi britské flotily na odvážnou výpravu za záchranou Elizabeth a ukradené Černé perly. V patách je jim Elizabethin snoubenec, sympatický a ctižádostivý Commodore Norrington (Jack Davenport). Will ale netuší, že je Barbossa i s celou svou pirátskou posádkou pod vlivem prokletí, které jej odsuzuje k věčnému životu ve světě nemrtvých a každou noc jej proměňuje v živého kostlivce. Kletbu může zlomit pouze vrácení ukradené části prokletého pokladu na jeho původní místo. Posádky obou lodí se vydávají vstříc vzrušujícímu střetnutí s Barbossou na tajemný ostrov Isla de Muerta. Když pak pozvednou své meče k souboji s obávanými piráty Karibiku, je v sázce Jackova pomsta, Černá perla, zapomenutý poklad, zlomení kletby nad Barbossou a jeho posádkou, osud britské námořní flotily a v neposlední řadě také životy našich statečných hrdinů.

Pan a paní Smithovi

10. února 2007 v 16:38 Nejlepší filmy

Mr. & Mrs. Smith

Pan a paní Smithovi

Mr&Mrs Smith - Mr. & Mrs. Smith
Typ filmu : Akční Komedie
Rok výroby : 2005
Hrají : Akiva Goldsman , Angela Bassett , Jacqueline Bisset , Terence Stamp , Brad Pitt , Angelina Jolie , Michelle Monaghan , Chris Edgerly , Bojan Bazelli , Brad Dechter , Arnon Milchan , Richard Conkling , Peter McKernan , Al Cerullo , Thell Reed , Matt Lindquist , Matt Gallini , Brinton Bryan , Alan D. Purwin , Howard S. Lefstein , Ralph Bertelle , Kevin LaRosa , Pete Anthony , Randy Kerber , Bill Cope , Ed Cobb , Carlos Gardel , Golan Ramras , Doug Liman , Kerry Washington , Elijah Alexander , Ron Bottitta , Keith Diorio , Sabi Dorr , Mark Ivanir , Benton Jennings , Simon Kinberg , Peter Lavin , Sean Mahon , Derek Medina , Mark Newsom , Jordan Osher , Edward Padilla , Eugene C. Palmer , Leonard Armond Robinson , Bryan Anthony , Douglas Caldwell , R.J. DurellPopis:John a Jane Smithovi tvoří obyčejný manželský pár s obyčejným životem a obyčejnými starostmi. Každý z nich ale skrývá doslova vražedné tajemství: Oba jsou ve skutečnosti dobře placenými a velmi výkonnými zabijáky, pracujícími pro konkurenční organizace.
Oživení jejich nudného manželského svazku přijde až s novým úkolem od jejich zaměstnavatelů - zabít svého životního partnera. Výsledkem je velkolepá akční podívaná, během níž oba uplatní své výjimečné schopnosti a jejich manželský svazek projde rozhodující zkouškou.
Brad Pitt a Angelina Jolie se představí v hlavní roli sexy akčního filmu MR. & MRS. SMITH, který je plný špičkové akce, nejmodernějších speciálních efektů a neuvěřitelných kaskadérských kousků. Zároveň je také komediálním příběhem o neobyčejných lidech s obyčejnými problémy.
Mr&Mrs Smith je příběhem o nebezpečí, sexu a vzájemném nepochopení," říká Akiva Goldsman, producent filmu. "Na rozdíl od většiny tradičních romantických komedií v něm ale máme spoustu akce a explozí. Akce je ale až ve druhém plánu - nejdůležitější jsou postavy. Film vypráví příběh manželů, kteří jsou tlačeni k tomu, aby se navzájem ulovili a zabili - to je po dlouhých letech jediná věc, která je donutí věnovat si navzájem trochu pozornosti. Když se o sobě dozví pravdu, znovu se do sebe zamilují", dodává producent.

"Film obsahuje dramatické scény, které se týkají partnerských vztahů, ale také obří akční a bojové sekvence, jež posouvají hranice kinematografie. A v neposlední řadě v něm najdete spoustu humoru. Vše je skvěle vyvážené a působí to jako skutečný život, respektive manželství," říká Angelina Jolie, krásnější polovička zabijáckého tandemu.


Hrozně moc Vectorů

9. února 2007 v 21:00 WonderfullWectors
Proste je to uplně dokonalý ♥
18067.jpg
Photobucket - Video and Image Hosting
18066.jpg
Photobucket - Video and Image Hosting
Photobucket - Video and Image Hosting

Čtyři roční období in 1

9. února 2007 v 20:44 WonderfullWectors
¨
A tady jsou zvlášť jako velký obrázky , teda kromě léto , to sem nevobjevil ...
Jarní
Podzimní
Zimní

Prázdninky

9. února 2007 v 19:10 Avatary mixy

Smajlíci : - )

9. února 2007 v 19:07

Rebecca

9. února 2007 v 18:57 Beautiful picts

Super plakáty !

8. února 2007 v 20:58 Skateboarding
Ježiš todle se mi strašně líbí ... Jsou to skateovinkovatý plakáty ale hrozně hezký !
SKATERS ONLY obrázek | plakát | foto | poster
SKATE INVANDERS - Neon green obrázek | plakát | foto | poster
SKATEBOARDERS - proudly obrázek | plakát | foto | poster
CRASH TEST MUNKII - skate obrázek | plakát | foto | poster
KISS THE SKY - skateboarding obrázek | plakát | foto | poster
SKATE OR DIE ! obrázek | plakát | foto | poster