Pan a paní Smithovi

10. února 2007 v 16:38 |  Nejlepší filmy

Mr. & Mrs. Smith

Pan a paní Smithovi

Mr&Mrs Smith - Mr. & Mrs. Smith
Typ filmu : Akční Komedie
Rok výroby : 2005
Hrají : Akiva Goldsman , Angela Bassett , Jacqueline Bisset , Terence Stamp , Brad Pitt , Angelina Jolie , Michelle Monaghan , Chris Edgerly , Bojan Bazelli , Brad Dechter , Arnon Milchan , Richard Conkling , Peter McKernan , Al Cerullo , Thell Reed , Matt Lindquist , Matt Gallini , Brinton Bryan , Alan D. Purwin , Howard S. Lefstein , Ralph Bertelle , Kevin LaRosa , Pete Anthony , Randy Kerber , Bill Cope , Ed Cobb , Carlos Gardel , Golan Ramras , Doug Liman , Kerry Washington , Elijah Alexander , Ron Bottitta , Keith Diorio , Sabi Dorr , Mark Ivanir , Benton Jennings , Simon Kinberg , Peter Lavin , Sean Mahon , Derek Medina , Mark Newsom , Jordan Osher , Edward Padilla , Eugene C. Palmer , Leonard Armond Robinson , Bryan Anthony , Douglas Caldwell , R.J. DurellPopis:John a Jane Smithovi tvoří obyčejný manželský pár s obyčejným životem a obyčejnými starostmi. Každý z nich ale skrývá doslova vražedné tajemství: Oba jsou ve skutečnosti dobře placenými a velmi výkonnými zabijáky, pracujícími pro konkurenční organizace.
Oživení jejich nudného manželského svazku přijde až s novým úkolem od jejich zaměstnavatelů - zabít svého životního partnera. Výsledkem je velkolepá akční podívaná, během níž oba uplatní své výjimečné schopnosti a jejich manželský svazek projde rozhodující zkouškou.
Brad Pitt a Angelina Jolie se představí v hlavní roli sexy akčního filmu MR. & MRS. SMITH, který je plný špičkové akce, nejmodernějších speciálních efektů a neuvěřitelných kaskadérských kousků. Zároveň je také komediálním příběhem o neobyčejných lidech s obyčejnými problémy.
Mr&Mrs Smith je příběhem o nebezpečí, sexu a vzájemném nepochopení," říká Akiva Goldsman, producent filmu. "Na rozdíl od většiny tradičních romantických komedií v něm ale máme spoustu akce a explozí. Akce je ale až ve druhém plánu - nejdůležitější jsou postavy. Film vypráví příběh manželů, kteří jsou tlačeni k tomu, aby se navzájem ulovili a zabili - to je po dlouhých letech jediná věc, která je donutí věnovat si navzájem trochu pozornosti. Když se o sobě dozví pravdu, znovu se do sebe zamilují", dodává producent.

"Film obsahuje dramatické scény, které se týkají partnerských vztahů, ale také obří akční a bojové sekvence, jež posouvají hranice kinematografie. A v neposlední řadě v něm najdete spoustu humoru. Vše je skvěle vyvážené a působí to jako skutečný život, respektive manželství," říká Angelina Jolie, krásnější polovička zabijáckého tandemu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pešule pešule | E-mail | 11. května 2007 v 19:46 | Reagovat

videla sem ten film a je bozskej

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.