Červen 2008

Prázdninovej provoz tohohle blogu :D

28. června 2008 v 10:24 | Mathes |  Mluví k vám moje já
O prázdninách bude fungování tohohle blogu taklový docela zběsilý xD Prostě nic vám nemuzu slibovat, protože ani ted jeste nemám prázdniny naplánovaný do posledního puntíku xD
I když jedno vám vlastně slíbit muzu - když budu mít tady v Praze o prázdninách nějakou volnou chvíli a náladu na počítač, tak se toho tu rovnou pokusim udělat co nejvíc, jako přidat nějaký články, třeba změnit dizajn a hlavně zajit na kávu k eSBéčkám a odpovědět vám na komenáře xD Nic jinýho vám vážně slíbit nemůžu, protože jak se ten plán mýho trávení dvouměsíčního volna postupně vykresluje, tak to vypadá, že budu mít hodně nabito xD Ale o tom později :)
Tak si pořádně užijte prázdniny a vše, co k nim patří !!! ...A vožírejte se jen do tý míry, abyste nezapomeli adresu tohohle blogu xD

To přece nemohlo utýct tak rychle ! Nechápu to !

27. června 2008 v 14:30 | Mathes |  Tok mých myšlenek
Nechápu to, nechápu to, nechápu to...
Dyt celej tenhle rok utek neuvěřitelně rychle ! Já sotva nastoupil v září do sekundy a byly Vánoce ! Pak jako kdybch ani nestačil rozbalit všechny dárky a pro zmenu byl zase sekundy konec... Né né né... Tohle byl snad uplně nejrychlejší rok... Pořád jsem se na něco těšil a když ta "věc" konečně nastala, ani sem si ji pořádně neužíval a začal sem se těšit na něco jinýho.... A tak ten čas běžel a bežel a najednou doběhnul až sem na začátek dalších prázdnin za rekordní čas... Ale prostě nechápu to, že to mohla utýct AŽ TAKHLE RYCHLE, jak to cejtim...
Od tedka si dávám předsevzetí, že si mnohem víc začnu užívat přítomnosti! Nevim, jestli to dokážu, ale pokusim se! Prostě musim! Dyt takhle by ze me byl uz zejtra dědek, a to přece nechci!
Jinak dneska bylo vysvědčení, což se rovná koktejl veselý a smutný nálady. To, co je v tomhle koktejlu za smutnou a veselou složku snad vysvětlovat nemusim... Takhle to asi máme všichni, ne? Ale ta veseláý je pro me ted hodne dulezita (myslim prázdniny) , protože sem z toho celýho školního roku neuvěřitelně unavenej, přeučenej, utahanej... Zkrátka si prostě potřebuju hrozně odpočinout a těšim se na to, že budu dělat věci, který mě bavěj a behem skoly a uceni sem na to proste nemel cas :)
Tak si ty prázdniny pořádně užijte a at vám neutečou moc rychle x)
....a ted si du dát vyčerpán tímto článkem dvacet k Wimbledonu, tak se mejte x)

Houpy doupy xD

27. června 2008 v 13:58 | Mathes |  Beautiful picts
Jo tak tohle je moje úchylka, seznamte se xD No ještě že máme na chalupě rovnou dvě x)

Bite ajne pomoc :D Bite bite xD

26. června 2008 v 22:56 | Mathes |  Mluví k vám moje já
Brej večír xD
Jen sem vás chtel takhle narychlo o neco poprosit xD Na mym druhym blogu matesworld3 (kterej je prozatim docela kopii tohohle blogu, teda co se týče článků xD) jsem udělal novej dizajn :) Ten typ toho dizajnu sem pouzil poprvý v zivote a hrozně se mi to líbí, takže bych nejakej na ten zpusob chtel udelat i tady :)
Mohli byste se tam teda prosím podívat CLICK a napsat mi sem nebo tam, jestli se vám to líbí a jestli byste chtěli nějakej takovejhle typ dizajnu i tady ? Prosím ! Diky díky :)

Když je tak chcete, tady je máte ! :D

26. června 2008 v 22:08 | Mathes |  Zbylo aneb nezařazeno
Když tu píšete, že byste chtěli pixelky, tak tady je máte a basta fidla :D A máte to ! :D
...ale ne, časem nějaký přidám, ale prozetim si hold musíte vystačit s timhle xD
...jo a jinak kdo najde p*del, vahrává :D
Tak co, líběj ? Ano, klidně si je berte a použijte v textech :D

Design is what you do when you dont know what you are doing yet

25. června 2008 v 19:52 | Mathes
...aneb dizajn je to, co děláš, když ještě nevíš, co děláš :) Zkrátka urobils sem novej, jednoduchej diazjn :)
Udělal ho Mathes xD
Mathes neví, jak dlouho tu pobude xD
Mathesovi se moc nelíbí :D ...ale prostě chtělo to zase zmenu :)
A co vy na něj ? Líbí aspon trochu ? :D ...ano já vim, že tu byly hezčí, ale zrovna ted uz se mi ho nechce čenžovat xD

Taky si v posledních dnech připádáte takový jiný ? x)

24. června 2008 v 22:43 | Mathes |  Mluví k vám moje já
Nevim, jak tenhle článek začít a stejně tak nevim, proč ho píšu. Ale aspon tak nejak vim, o čem bych chtel aby byl xD
Prázdniny sou na dostřel a já si prostě přídu takovej jinej :D Tady to předprázdnovství by se asi dalo shrnout dvěma slovama → volnost a pohoda :) Mozná bych ani neřek, jak to moc neučení dokáže všechno ovlivnit, hlavně trávení času :) Vubec nic neřešim, hodiny nesluduje a dělám všechno na co má chut :) Je jedno, jak dlouho stravim sledovánim Wimbledonu, je jedno jak dlouho sem venku s kámošema, jak dlouho si čtu, jak dlouho hraju s rodičema hry protože nemusim setrit casem, abych se jeste doucil neco do skoly :) A je to dokonalý, protože je to skoro jako o prázdninách, který vlastně ještě nezačli :) Miluju tohle období x)
Třeba dneska byl zase skvělej den :) Ve skole pohoda, protoze sme tam zase nic nedelali :D Teda jen sem si připadal jako každej rok jako na autogramiade, protoze sme si podepisovali nový učebnice xD A pak hurá do Aquapalace do čestlic ! :) Vyrazilo nás tam sedm → já, Homča, Adudu, Vojta, Klaudie, Honza a Oliver a myslim, že sme si to tam fakt uzili :) Teda tam se to asi ani neužít nedá xD Je tam toho spousta co dělat a nej asi byl tobogán, na kterym se jezdi v kruhách a bazén s umelýma vlnama xD Po dvou hodinách, který utekli jako voda, sme to rozturovali smer Pruhonickej Mekac a pak Houmčův dóm, kde sme se koukali na film, zahrali na plejstejšnu a nčem pokecali atd xD Prostě to bylo supr trupr a musíme si to zopakovat :)
No vzhledem k tomu, že si to stejně většina zvs nepřečte, tak si myslim že už je to docela dlouhý a konec by se asi hodil xD Tak se mějte a já du dokoukat Troju xD

Jeden takovej žabí :D

24. června 2008 v 21:35 | Mathes |  Řetězáky :)
Tak sem ztas dostal chut si nejakej retez vyplnit :D A tak sem nasel tenhle, u Ivetky (SB:)
-Modrá/Zelená.... modrá
-Praha/Paříš.... Praha (a Paříž se píše se Ž :D)
-Písemka/Zkoušení.... Zkoušení, aspon si pokecám :D
-Mc'Donald/KFC.... KFC, jim jen kureci xD
-Proužky/Puntíky... trojuhelniky x)
-Škoda/Audi... Audi, to je skoda co ? :D
-Slunce/Mrak... Je vecer tak co by tu delalo slunce ne ? :D

Fotky z mistrovství Evropy družstev :)

23. června 2008 v 18:54 | Mathes |  Něco o mě ...
Tak sem přidávám pár fotek z mistrovství Evropy družstev do 15 let x) Bylo to od 7. do 8. 6. 08 v Krumlově a... my sme to vyhrali ! Do tedka to nechápu xD ...Článek sem o tom nenapsal, a už ani nenapíšu, tak sem aspon přidávám tech pár fotek :)
Já (vpravo) s Honzou porážíme tým Indie B xD
http://www.volny.cz/astra.badminton/aktuality/aktuality_2007_2008/zcck1.jpg
Tak tady sme právě porazili ve finále tým Indie A a stali se nejlepším týmem v Evrope ! ...a hnedka k nám přiletel kameramen a zacal delat rozhovory xD ...tenhle pocit nikdy nezapomenu :)
http://www.volny.cz/astra.badminton/aktuality/aktuality_2007_2008/zcck8.jpg
Tohle už je na vyhlášení :) V našich supr trikách zleva pan Gregor, Honza, Já, Zuzka, Terka, Honza II. a starosta Českýho Krumlova xD
http://www.volny.cz/astra.badminton/aktuality/aktuality_2007_2008/zcck7.jpg
A tady ještě jedna umělecká ,,růžová,, fotka xD Zleva Terka, Míša, Zuzka, Honza, Já, Honza II. :)
http://www.volny.cz/astra.badminton/aktuality/aktuality_2007_2008/zcck6.jpg
Co vám budu povídat, o tomhle turnaji, že sme se tam dostali, a kord o vítězství se nám vůbec nezdálo a ani nás to nenapadlo...A když se to povedlo...Prostě na tohle nikdy, nikdy nezapomenu :)

Poprvé a takhle to dopadlo...:)

23. června 2008 v 16:16 | Mathes |  Zbylo aneb nezařazeno
*IvETkA* mi udělala hodnocení tohohle blogu xD Je to moje první v životě a děkuju za něj :)Kdyžtak napište, jestli s tim souhlasíte xD
1. První dojem: No užaa xD ,zajímavej terč-chlap x))
10/10 bo
2. Záhlaví: Záhlaví, jj to je fakt dobré x) ...snad jen detail, hodila bych k němu bud welcome, nebo aspon adresu tvojeho blogu x))
18/20 bodů
3. Celkový design: Jj mots se to k sobě hodí, moc se mi to líbí.
20 20 bodů
4. Obsah: Jo, dobrej obsah, takový zajímavý články i příběhy x)) ale co třeba soutěže-klasika ? x(( dala bych víc
29/30 bodů
5. Co mne zaujalo: Zaujalo mě tam toho hodně, hlavně to místo menu, v tom mottu, to je hrozně super, strašně zajímavý, jinak i tvoje názory sou celkem gutee x))
20/20 bodů
Celkem: 97 bodů ze 100 což je sQělý ;-)))

It is over my shoulder....zas a znova...

22. června 2008 v 20:39 | Mathes |  Mluví k vám moje já
Tak a je to za mnou...Mám a mysli badmintonovou sezonu...A zaver ? Byla to moje nejuspesnejsi sezona v zivote, o který se mi ani nesnilo, protoze sem hrál kategorii do 15 let, kde sem nebyl nejstarsi a budu ji hrat i nasledujíci rok :)
V sobotu alis v čera sme meli u nás na Zahradnim meste prebor naseho týmu, grilování, promítání, drazbu fotek, ocenování hráčů a treneru a proste louceni a louce a louceni :) Prebor sem vyhral xD V obou disciplínách ( singl a a ctyrhru, kde se páry losovali x) Na drazbe fotek rodice vydrazili rodice moji fotku kde vypadám jak naprostej debil a berou to za svuj zivotni uspech, ze tu drazbu tyhle fotky vyhrali xD A na vyhlasování sem si vydelil prvni badmintonový peníze→stovku za tretí místo v deblu na MČR a sto pade za prvni misto na MČR druzstev xD ( Tenhle novej zvyk odmenovat hrace penezma se mi líbí :D) .....ale mám z toho zase takový smíšený pocity... Sem rád, ze si zase na nejakou dobu odpocinu, ale na druhou stranu je mi líto, ze se s kámošema uvidíme az asi za mesic ...:) Ty jo, jak já se tesim na soustředeni, na vsechny ctyri soustredeni:D Si asi moc neodpocinu, ale co, badminton me uplne strašně baví a ty lidi tam sou skvely :)
A tohle sou asi moje nejvetsi uspechy (snad na moc z nich nezapomenu :D)
Konečný žebříček
  • singl → 6. místo v ČR
  • debl → 3. místo v ČR
  • mix → 3. místo v ČR
Mistrovství
  • 1. místo na Mistrovství ČR družstev do 15 let
  • 1. místo na Mistrovství Evropy družstev do 15 let
  • 3. místo v deblu na Mistrovství ČR jednotlivců do 15 let
Tak to je asi vše :) Už se tesim na září, další sezonu, kdy z tý kategorie do 15 let odejde spousta hráčů a já tam zustanu :)

"SCENE" aneb co s tim proboha vsichni maj ?

20. června 2008 v 20:47 | Mathes |  Mluví k vám moje já
Tak co, jsem ted scene ? Ne ? Ale dyt sem si dal přece na blog fotku Audrey Kitching !...dobře, tak budu třeba emo....
audrey kitching
Tohle mi fakt uniká...Co s tim najednou vsichni maj ? Na webech se zacnou objevovat nejaký fotky Audrey a tech dalsich pod nazvem ,,scene styl,, a najednou chce bejt kazdej druhej jako voni... Cim je to probuh tak zajimavy? Nafenovanejma vlasama ? ...A tak se ty fotky sirej dal rychlosti svetla a najednou sou vsichni scene...Supr ne ? Ale proc si na to vsichni hrajou, vsude jen ,,Jooo sem scene, sem voriginální, miluju Audrey,mám na blogu její fotky...." Víte co ? Me tohle příde docela ubohý, hrát si na něco, na někoho kdo nejsem... Nejlepší je mít vlastní styl, a ne se po někom opičit...
Jo, určitě máme každej jinej názor...ale já sem vám sem ten muj napsat musel...

Relax, take it ýýýýýýýýýýýýýzy :D

19. června 2008 v 15:44 | Mathes
Zdravim občanstvo, jak se zadařuje ? :D Taky zažíváte v posledních dnech takovou pohodu jako já ? xD Už žádný testy a zkoušení, dneska sme odevzdali učebnice, doma nam nainstalovali kabelovku (kde je asi 500000000 programu a z toho využivam asi 4 xD) a je to prostě skvělý x) Včera sem byl na oslavě dvou kámošů ze třídy a bylo to supr xD Bowling a baázen (mimochodem BB :D) to je kombinace :D Nejdřív sme ale ten bowling vubec nemohli najit, a když už se to povedlo, sme se tam nemohli dostat protoze nas od neho oddelovala dvouproudovka a trrouchu nam to delalo problemy to přejít xD Na tom bowlingu nám to fakt pařilo a pak sme se nechali odvist Dávovejma a Tomovejma rodičema rovnou do bazénu → býčí zápasy, topení a potopění, frisbee a pinčes xD A ve škole je to drsný, nám dneska uzavřeli známky a už tam vubec nic neděláme, ale chodit tam musime ze jo :D Přes prázdniny nám budou celou školu (GYBU) vopravovat !Huuuu se těšim xD Muzem si vybrat, na jakou barvu chcem nasi tridu namalovat no a při naší schopnosti se společně dohodnout, to vypadá, že dvě stěny budou oranžový, jedna růžová, jedna zelená a a strop bude modrej :D
Heledte tak se mejte, du projet tech 500000 programu a snad se neco najde :D

Cha, chi, cho → terčovitej se dycky hodí xD

17. června 2008 v 22:48 | Mathes |  Mluví k vám moje já
To tu dlouho nebylo co ? xD Jo, mám na mysli novýho, ne uplně veselýho, ne uplně barevnýho dizajna xD No tak tady je asi né ? :D
  • Kdo ho asi tak moh utvořit ? xD
  • Zustane tu tak dlouho, než me omrzí xD
  • Mě osobně se líbí, ty barvy a ten obrázek xD
Jakýkoli vaše názory na něj přivítám rád, aspon nejaký zejo :D

I. SONO → FINÁLE ! hlasujte :)

17. června 2008 v 20:41 | Mathes |  SON******
No už bylo na čase co ? :D Zkrátka konečně dokončuju naší I.SONOfinálovym kolem !
TAKHLE DOPADLO III.KOLO (no tolik hlasu sem fakt necekal xD)
Dayu15 % (2 hlasy)15 %2 hlasy
Vikingka23 % (3 hlasy)23 %3 hlasy
Megí46 % (6 hlasy)46 %6 hlasy
Pajáwka15 % (2 hlasy)15 %2 hlasy
VYPADÁVAJÍ
→Dayu
→Pajáwka
NO A FINALISTY SE STÁVAJÍ...
...CELÝ ČLÁNEK ↓↓↓

Tak zejtra uz to snad na nějakou dobu skončí ...

16. června 2008 v 21:44 | Mathes |  Mluví k vám moje já
Ano ano ano...Tak zejtra už by to mělo bejt všechno za mnou...celejch deset měsíců šrocení...Zejtra mě čekaj dva poslední testy a jedno zkoušení v tomhle roce...Chápete to ? Konečně je to tady... Já se tak těšim až ve 13:05 opustim třídu s tim, že následující 2 a pul měsíců uložim učebnice až někam na dno skříní a šuplíků... Prostě žádná škola, nervy, učitelé, písemky, zkoušení...nic....Ale hlavně at si to jeste nepose*u....a timhle článkem nazakřiknu...Držte mi pálce, já budu vám (:
Ale prosim vydržte ještě všichni, než zacnu odpovídat na komentáře a našvštěvovat vás víc...ještě pár dní prosím ...(:

Ne a ne stíhat....prominte...

10. června 2008 v 16:23 | Mathes |  Mluví k vám moje já
Hoooj :)
Heledte vim, ze to tu ted moc nezije, ale vubec nestihám...Tak prosim prominte, nejen vy eSBéčka, že vás zanedbavam...Ale proste je to ho ted najednou moc...A tohle momentálně udělat musim....
Dočasně to tu zamrazuju, asi do konce příštího týdne...
Ale VRÁTIM SE , a se mnou příde zákon (:
→ eSBéčka prosím nemažte si me, všechno doženu :)
Tak se mějte :) MVR x)
Váš dočasně zmrazeny Mathes (x

matesworld3.blog.cz

6. června 2008 v 7:06 | Mathes |  Mluví k vám moje já
Tak už sem si založil ten novej blog :) Nic tam zatim skoro nemám, jen dizajn a par clanku, ale tak když se tam podívate a případnete treba napisete komentář, budu rád :) Zatim see tam ale nepřesouvám, musim si jeste nechat přesně projít hlavou, co bude dál :) Tak se tam zatim dyztak aspon podivajte :)
Photobucket - Video and Image Hosting

( - : Cha , Další turnaj je tu :)

6. června 2008 v 7:02 | Mathes |  Mluví k vám moje já
Zdravim své obecenstvo xD
Sem tu jen na /malej/ skok :) Za chvilku /přesně za 7 minut/ pádim do školy, kam se mi samozřejmě strašně chce xD Dostaneme asi hordu známek z písemek a nějak neočekávám moc dobrý xD Ale proto vám nepíšu :
Hnedlejs po škole odjíždim na turnaj xD /badmintonovej/ Je to vlastně turnaj, kde se proti sobě utkaj nejlepší týmy z evropskych zemi xD To bude hustý, se tam strašně těšim xD Ale proto vám vlastně taky nepíšu :D ↓
Tenhle turnaj je třídenní a protože je to v Krumlově, tak tam bude hajat xD Takže se tu uvid

Nezapomente...

4. června 2008 v 21:18 | Mathes |  Moje eSBéčka :)
Vsichni eSBéčka a ,,moje oblíbený stránky,, nezapomente ...
Photobucket - Video and Image Hosting